Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Архітектура і закон Амдаля. Графічна інтерпретація закону Амдаля.

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Захист інформації

Інформація про роботу

Рік:
2011
Тип роботи:
Державний іспит
Предмет:
Архітектура комп'ютерів
Варіант:
9

Частина тексту файла

Архітектура і закон Амдаля. Графічна інтерпретація закону Амдаля. Формулювання закону Амдаля є наступним. Загальне прискорення, що обумовлено уведенням швидкодіючого пристрою, обмежене часткою часу, протягом якої швидкодіючий пристрій використовують.Закон Амдаля (видатний конструктор мейнфреймів) аналітично формулюють так: Тут: ExecutionTime – час виконання програми чи її фрагмента, new, old – новий, старий (“після” або “до” прискорення ) час, Frac – частка часу опрацювання, в якій використовується прискорене обладнання, Speedup(enhan) – прискорення нової апаратури в порівнянні зі старою, Speedup(overall) – досягнете прискорення опрацювання (загальне). Наприклад, нове обладнання в 10 разів є швидшим від старого, але нове обладнання використовують лише у 40 відсотках загального часового інтервалу опрацювання. Тоді досягають прискорення Частка (покращеного) = 0.4. Прискорення (покращеного) = 10. Прискорення (загальне) = (1/(0.6 + 0.4/10)) = 1/0.64 = 1.56. Якщо питома вага використання прискореного зросте до 0.9, тоді Прискорення (загальне) = 1/0.19 = 5.1. Висновок: використовувати швидке обладнання з малим “питомим” навантаженням є не раціональним (наприклад, неконвеєрний характер поділювача з рухомою комою не є об’єктом головної турботи при вирішенні питання про прискорення процесора). Графічна інтерпретація закону Амдаля. Нехай час опрацювання деякої задачі складає 100 умовних часових одиниць. При цьому одна частка обладнання працює 80 часових одиниць, а інша частка обладнання – 20 часових одиниць. Є можливість прискорити роботу другої частки обладнання в 4 рази. Яке загальне прискорення опрацювання отримаємо? Відповідь визначимо не за допомогою аналітичного виразу закону Амдаля, а спрощено, як на рисунку. Імовірно, що не вартує витрачати гроші на модернізацію тої частки обладнання, яку використовують епізодично. Адже в нас загальне прискорення обмежене числом 1.2 раза.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини